Łomża, ul. Sybiraków 86 218 36 28 / 512 638 758
Łomża, al. Legionów 502 381 041
Zambrów, ul. Mazowiecka 570 912 400
logo Facebook logo Instagram logo YouTube
Depilacja laserowa w pigułce [+ specjalna promocja!]

Depilacja laserowa w pigułce [+ specjalna promocja!]

zdrowie

Marzysz o pięknej, gładkiej skórze? Chcesz podczas majówki czy wakacji cieszyć się chwilą, zamiast myśleć o włoskach na nogach? Twoim kompleksem jest wąsik pod nosem, a może brak Ci czasu, aby co rano golić pachy? W Cosmeo rozumiemy, że włoski przeszkadzają wielu kobietom (i mężczyznom!), dlatego przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego. Poznajcie pakiet promocyjny na zabiegi laserem Lin scan [klik]. Jeśli zastanawiacie się czy ta oferta jest dla Was, przygotowaliśmy garść najważniejszych informacji. Zapraszamy!

DLACZEGO LIN SCAN?
Medyczny Laser Lin Scan to najwyższej technologii urządzenie do trwałej, skutecznej i bezpiecznej depilacji!

Laser Lin Scan działa w oparciu o technologię skanowania liniowego. Wychwytuje mieszki włosowe umiejscowione na różnych głębokościach i usuwa je.

CZY ZABIEG JEST BOLESNY?
Głowica lasera jest wyposażona w wyjątkowy system chłodzenia, który zdecydowanie zmniejsza ryzyko dolegliwości bólowych podczas zabiegu.

Podczas skanowania danej partii zabiegowej kryształ zabiegowy mocno schładza epilowany obszar, dzięki czemu klient nie odczuwa dyskomfortu.

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ?
Okolicę, która ma być poddana epilacji należy wygolić maszynką jednorazową dzień przed albo w dniu zabiegu.

W przypadku owłosienia na twarzy nie zalecamy golenia maszynką, a przycięcie włosków blisko skóry maleńkimi nożyczkami.

JAKIE SĄ EFEKTY ZABIEGU?
Dla uzyskania oczekiwanego efektu, czyli zniszczenia mieszków włosowych na danej okolicy, musimy wykonać co najmniej 6 zabiegów w odstępach co 4–6 tygodni. Konsekwencja i systematyczność gwarantują nam uzyskanie prawidłowego efektu.

Dzięki metodzie depilacji laserowej po serii ok. 6 zabiegów skóra jest gładka i na długi czas (nawet do 7 lat!) pozbawiona zbędnych włosków. Jeżeli po jakimś czasie pojawią się włosy, należy wykonać zabieg przypominający.

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do kontaktu! 🙂