Łomża, ul. Sybiraków 86 218 36 28 / 512 638 758
Łomża, al. Legionów 502 381 041
Zambrów, ul. Mazowiecka 570 912 400
Profil na Facebooku Instagram Profil na YouTube
Blog Post

Emilia Brulińska

zdrowie

Zarządza zespołem, zajmuje się o strefą reklamy, marketingu i PR COSMEO.

Przede wszystkim manager, którego się lubi i szanuje. Odpowiedzialna za kontakt z klientem, mediami, dba o współpracę z innymi firmami oraz osobami publicznymi.

Jej atutem jest sposób podejścia do problemów. Ona po prostu je rozwiązuje! Kreatywna, elastyczna, gotowa na zmiany, zawsze nastawiona na ludzi.

 

  • wychodzenie z własną inicjatywą
  • energia
  • pozytywne nastawienie

To cechy, które charakteryzują Emilię jako idealnego managera. Szczęściem jest móc z nią pracować J

Emilia o sobie 

Kosmetologię uwielbiam za lekkość i wdzięk tematu, z jednoczesnym intensywnym rozwojem. Za to, że dzięki naszej pracy ludzie nie tylko są piękniejsi, ale też szczęśliwsi, zdrowsi, bez kompleksów. Wolny czas spędzam z rodziną i te chwile są dla mnie szczególnie cenne.  Lubię dobre kino: od amerykańskich klasyków czy starych polskich komedii do wciągających Netflixowych seriali. Prawdziwy relaks to dla mnie czytanie książek. Lubię praktycznie wszystkie gatunki, oprócz tych przesyconych przemocą. Tytuły zachęcające do samorealizacji, pracy nad sobą, do rozwoju oraz mówiące o nowościach w kosmetologii również są mile widziane. 

Emilia prywatnie

Najważniejsze dla mnie wartości, którymi staram się kierować i za wyznawanie których cenię innych, to miłość, rodzina, empatia, uczciwość, pracowitość i ambicja. 

Pracę w Cosmeo cenię za wiele rzeczy. Przede wszystkim za szacunek! Za miłą atmosferę, za miły, mądry zespół. Za wspaniałe warunki. Za możliwość realizacji moich pomysłów. Za zaufanie. Za stabilność. Za poczucie profesjonalnego koleżeństwa. Za nieustanną motywację (ukłony dla Ewy). Za energię, którą dają mi Gabinety, klienci i załoga – to mnie pozytywnie nakręca. Za to, że wracam do domu i nawet pomimo zmęczenia jestem przeszczęśliwa.  Szczerze kocham to miejsce, tych ludzi i tę pracę i dzięki temu bez większego wysiłku mogę być wiarygodna w kreowaniu pozytywnego wizerunku Gabinetów Cosmeo.

Douglas Babor