Łomża, ul. Sybiraków 86 218 36 28 / 512 638 758
Łomża, al. Legionów 502 381 041
Zambrów, ul. Mazowiecka 570 912 400
logo Facebook logo Instagram logo YouTube
Izabela Wysocka

Izabela Wysocka

zdrowie

Izabela posiada wieloletnie doświadczenie w zabiegach kosmetycznych skóry twarzy. Swoją wiedzę łączy z intuicją i osiąga znakomite rezultaty w terapiach skór problematycznych. Do tematu pielęgnacji skóry podchodzi wielowymiarowo, dlatego w planach zabiegowych łączy pielęgnacje manualne, zabiegi z kwasami oraz zabiegi z wykorzystaniem urządzeń inwazyjnych. Satysfakcjonują ją sukcesy w tym zakresie, ale największą przyjemność ma z wykonywania rytuałów pielęgnacyjnych. Jej delikatne przysposobienie i ciepły głos idealnie pasują do zabiegów z elementami relaksacyjnymi.

Izę uwielbiamy za spokój i dojrzałość. Wiemy, że możemy na Nią liczyć. Zawsze jest chętna do pomocy. Jest daleka od negatywnych emocji, emanuje z niej dobroć i radość.

Iza kieruje się w życiu wartościami biblijnymi. Najważniejsze dla niej to: rodzina, uczciwość, szczerość i szacunek do drugiego człowieka. Wolny czas spędza z rodziną lub z przyjaciółmi, a najlepiej odpoczywa czytając książki lub oglądając wartościowe, pozytywne filmy.