Łomża, ul. Sybiraków 86 218 36 28 / 512 638 758
Łomża, al. Legionów 502 381 041
Zambrów, ul. Mazowiecka 570 912 400
logo Facebook logo Instagram logo YouTube
Kamila Kruczyńska

Kamila Kruczyńska

zdrowie

Doświadczenie zawodowe Kamili 

Kamila od 2018 jest licencjonowanym kosmetologiem. Ma znakomite predyspozycje do przekazywania wiedzy, więc po ukończeniu studiów podyplomowych z zakresu przygotowania pedagogicznego podjęła pracę w policealnej szkole kosmetycznej jako nauczyciel zawodu. Jednakże dzielenie się wiedzą i obcowanie z kosmetologią w „teoretycznym” zakresie nie wystarczały Kamili, dlatego też w 2019 roku dołączyła do zespołu Cosmeo. Tu został dostrzeżony Jej kolejny talent i oprócz zabiegów z zakresu kosmetologii podstawowej Kamila się realizuje w programach zabiegowych na ciało. Jest bardzo zaangażowana w swoje obowiązki i  uwielbia się uczyć. Te cechy w połączeniu z wyjątkowym poziomem kultury osobistej oraz niezmiernie pozytywnej aparycji tworzą bardzo wartościową kobietę, kosmetologa, specjalistę.

 

 

 

Co ceni w swojej pracy? 

„W swojej pracy uwielbiam uśmiech klientów widzących efekty zabiegów w Cosmeo. Kocham, kiedy mogę choć w małej części sprawić komuś radość, wzmocnić poczucie piękna i dodać pewności siebie. Pracę w Cosmeo doceniam za możliwość rozwoju i panującą tu atmosferę. Doceniam fakt, że każdy we mnie wierzy, wspiera abym mogła jak najlepiej wykonywać to, co kocham.” 

 

Kamila prywatnie  

Prywatnie pasją Kamili jest sport. Przez wiele lat z sukcesami trenowała podnoszenie ciężarów. Ma na swoim koncie medale z Mistrzostw Polski oraz z Mistrzostw Świata. Sport nauczył Ją determinacji w dążeniu do wyznaczonego celu. W wolnym czasie uwielbia czytać książki, te ulubione są w tematyce fantasy.