Łomża, ul. Sybiraków 86 218 36 28 / 512 638 758
Łomża, al. Legionów 502 381 041
Zambrów, ul. Mazowiecka 570 912 400
Profil na Facebooku Instagram Profil na YouTube
Blog Post

Natalia Schewe

zdrowie

Doświadczenie zawodowe Natalii 

Natalia jest pracownikiem Cosmeo od 2018 roku. Jej zaangażowanie, chęć nauki i wysoka kultura osobista sprawia, że z każdym dniem staje się jeszcze lepszym specjalistą. A my się cieszymy, że to właśnie MY możemy pomóc w oszlifowaniu tego DIAMENTU. Kierunkiem Jej zainteresowań i rozwoju jest Kosmetologia Medyczna. Uwielbia zabiegi INWAZYJNE: Mezoterapię Vital Injector, Radiofrekwencję Mikroigłową,  zamykanie naczynek, usuwanie przebarwień lub fotoodmładzanie laserem ALMA – takie, które przynoszą realne efekty. Jej spokój i opanowanie oraz duża wiedza wpływa łagodząco na klientki poddające się tym wymagającym zabiegom. Oczywiście wykonuje również inne zabiegi z zakresu pielęgnacji skóry twarzy. Jest prawdziwą specjalistką w wykonywaniu zabiegów z kwasami IMAGE Skin Care, które w łagodny sposób natychmiastowo poprawiają kondycję skóry i nastrój klientek.

 

 

Natalia o sobie 

„Swoją pracę cenię za to, że każdego dnia dzieje się coś innego. Za brak monotonii. Za nieustanny kontakt ze  wspaniałymi ludźmi. Za to, że cała dziedzina kosmetologii nieustannie i bardzo dynamicznie się rozwija. A w swojej pracy najbardziej lubię wykonywać zabiegi z użyciem sprzętu umożliwiającego nakłucia stymulujące skórę.  Poza pracą prowadzę dość aktywny tryb życia.” 

 

Natalia prywatnie  

Prywatnie Natalia jest bardzo miłą, pozytywną osobą. Pomimo swego młodego wieku urzeka odpowiedzialnością i dojrzałością. Jest otwarta na ludzi, potrafi współpracować i zawsze można na nią liczyć. W wolnym czasie  uwielbia gotować‍, spędzać czas z rodziną , czytać i spacerować ze swoją suczką – Lejlą. A Jej największą pasją jest jazda konna, więc w miarę możliwości ucieka za miasto do okolicznych stadnin.

 

Douglas Babor