Łomża, ul. Sybiraków 86 218 36 28 / 512 638 758
Łomża, al. Legionów 502 381 041
Zambrów, ul. Mazowiecka 570 912 400
logo Facebook logo Instagram logo YouTube
Paulina Igielska

Paulina Igielska

zdrowie

Doświadczenie zawodowe Pauliny

Paulina jest wieloletnim pracownikiem Cosmeo. Podjęła zatrudnienie zaraz po zakończeniu studiów, więc całe swoje dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobywa pracując w  Cosmeo. Na początku Paulina wybrała ścieżkę kariery jako kosmetolog. Z czasem zdecydowała się na zmianę stanowiska pracy na recepcyjne. Jej naturalne cechy takie jak: dokładność i obowiązkowość pomagają Jej znakomicie wypełniać obowiązki recepcyjne, natomiast wiedza zdobyta podczas studiów kosmetologicznych i dotychczasowa praca w zawodzie sprawia, że jest nie tylko recepcjonistką, a wybitną konsultantką kosmetologiczną.

 

Paulina o sobie

Poza pracą interesuję się filmem, muzyką, uwielbiam programy przyrodnicze o zwierzętach, siatkówkę oraz spotkania z rodziną i znajomymi.  

 

Paulina prywatnie

Jeśli miałabym wskazać wartość, która jest dla mnie najważniejsza, byłaby to niewątpliwie miłość – bez niej nie ma niczego. Równie ważnymi wartościami są także przyjaźń, szczerość, wierność – ludziom i przekonaniom oraz nadzieja, ponieważ to ona daje siłę, kiedy jest źle.  

Cenię swoją pracę, za to, że robię to, co kocham, więc biorąc pod uwagę dzisiejsze czasy – jestem szczęściarą. Ale miejsce pracy to przede wszystkim ludzie, a więc dobra atmosfera, dobre stosunki, generalnie wspaniały zespół, któremu nic nie jest straszne, który trzyma się razem.”