Łomża, ul. Sybiraków 86 218 36 28 / 512 638 758
Łomża, al. Legionów 502 381 041
Zambrów, ul. Mazowiecka 570 912 400
Profil na Facebooku Instagram Profil na YouTube
Blog Post

Paulina Igielska

zdrowie

Doświadczenie zawodowe Pauliny

Paulina jest pracownikiem Cosmeo już prawie 4 lata. Podjęła zatrudnienie zaraz po zakończeniu studiów, więc całe swoje dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobywa pracując w  Cosmeo. Na początku nasze klientki najbardziej ceniły Paulinę za jej dokładność i profesjonalność w wykonywaniu pielęgnacji stóp, ale teraz do listy zalet Pauliny doszły kolejne atuty. Paulina zajmuje się pielęgnacją podstawową taką jak depilacja woskiem i pielęgnacja okolic oczu, ale najbardziej odnajduje się  w pielęgnacji twarzy. Wykonuje zarówno tradycyjne zabiegi jak peeling kawitacyjny czy mikrodermabrazja diamentowa i korundowa,  MESOTHERM, jak również te z użyciem urządzeń takich jak OXY JET czy HIALUROX. Najbardziej pokochała markę IMAGE za zabiegi odżywcze z witaminą C lub przeciwtrądzikowe Acne Lift. Nie jest jej obca technologia laserowa sPTF, dzięki której pomaga naszym klientkom w walce w trądzikiem, rumieniem i zbędnym owłosieniem. Pracuje również na laserze Alma – zamykanie naczyń krwionośnych, usuwanie przebarwień, fotoodmładzanie. 

 

 

 

Paulina o sobie

Zdecydowanie najbardziej lubię zabiegi pielęgnacyjne na twarz – uwielbiam po obejrzeniu skóry dobierać odpowiednie zabiegi pielęgnacyjne, a następnie czekać i cieszyć się z efektów kuracji. Poza pracą interesuję się filmem, muzyką, uwielbiam programy przyrodnicze o zwierzętach, siatkówkę oraz spotkania z rodziną i znajomymi.  

 

Paulina prywatnie

Jeśli miałabym wskazać wartość, która jest dla mnie najważniejsza, byłaby to niewątpliwie miłość – bez niej nie ma niczego. Równie ważnymi wartościami są także przyjaźń, szczerość, wierność – ludziom i przekonaniom oraz nadzieja, ponieważ to ona daje siłę, kiedy jest źle.  

Cenię swoją pracę, za to, że robię to, co kocham, więc biorąc pod uwagę dzisiejsze czasy – jestem szczęściarą. Ale miejsce pracy to przede wszystkim ludzie, a więc dobra atmosfera, dobre stosunki, generalnie wspaniały zespół, któremu nic nie jest straszne, który trzyma się razem.” 

Douglas Babor