Łomża, ul. Sybiraków 86 218 36 28 / 512 638 758
Łomża, al. Legionów 502 381 041
Zambrów, ul. Mazowiecka 570 912 400
Profil na Facebooku Instagram Profil na YouTube

Doświadczenie

Cosmeo to sieć nowoczesnych gabinetów zbudowanych na kilkunastoletnim doświadczeniu. Ogromny wpływ na kształtowanie marki ma zaangażowanie właścicielki, Ewy Grzegorczuk, ale na jej sukces składają się wszystkie osoby pracujące w Cosmeo. Od samego początku miał to być gabinet inny niż wszystkie – zawsze stawialiśmy na nowoczesne urządzenia, które gwarantowały efekt, który byłby niemożliwy do osiągnięcia przy pomocy zabiegów manualnych.

Profesjonalizm

Wykształcony personel stał się mocą napędową do stworzenia drugiej filii Cosmeo – profesjonalnego Centrum Laseroterapii i Medycyny Estetycznej. To pozwoliło na ewolucję usług z dziedziny pielęgnacyjnej, do prawdziwie medycznej. Profesjonalno-medyczny charakter gabinetów był bardzo ważnym krokiem w historii Cosmeo.

Indywidualne podejście

Ważną gałęzią działalności Cosmeo są zabiegi, których celem jest trwałe upiększanie. Jest to skutek nawiązania współpracy z lekarzami – najlepszymi specjalistami w dziedzinie medycyny estetycznej. Klienci w Cosmeo mają do wyboru cały wachlarz usług dopasowanych do potrzeb skóry, ale i możliwości finansowych.

Zadowolenie klientów

W Cosmeo na pierwszym miejscu stawiamy nasze klientki. To dla nich otwarta została trzecia filia w Zambrowie. Najważniejsze jest ich zadowolenie – w Cosmeo żaden problem nie jest błahy. Zespół współpracujących ze sobą specjalistów znajduje ich rozwiązanie, a dzięki środkom dostępnym w gabinecie możliwe jest ich zrealizowanie.

Zapraszamy do gabinetów w Łomży i Zambrowie

Zobacz galerię zdjęć

Nieważne czy Twoja wizyta w salonie beauty przyniesie drobną zmianę, czy rewolucję w Twoim wyglądzie.

Dbamy o Ciebie zgodnie z wyznawanymi przez nas wartościami:

Wartości Cosmeo: bezpieczeństwo, kompleksowość, indywidualne podejście, nowoczesność

Poznaj nasz zespół!

Świadczymy usługi unikatowe w naszym regionie. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, przekazując mu pakiet wiedzy związanej z zabiegami i pielęgnacją.

Ewa Grzegorczuk

Ewa Grzegorczuk

właścicielka, mgr kosmetolog, linergistka, wizażystka

Doświadczenie zawodowe Ewy

Ewa zaprojektowała, stworzyła i wciąż rozwija markę COSMEO. Z wykształcenia i zamiłowania jest kosmetologiem, więc mogłaby wspierać Gabinety „od strony łóżka”, wykonując wszystkie z oferowanych zabiegów, jednakże mając tak wspaniały, wykształcony i doświadczony Zespół, może skupić się na wykonywaniu makijażu permanentnego Long Time Liner, mezoterapii igłowej, wizażu i zabiegów termolizy. Swoje zamiłowanie do kosmetologii skutecznie zaszczepia  w młodych studentach Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i  Przedsiębiorczości oraz w Studium Kosmetycznym, gdzie jest wykładowcą.  

Cała wiedza Ewy w dziedzinie kosmetologii i ciągły rozwój w tym kierunku to tylko część źródła sukcesu jej Gabinetów. Na pozostałą część składają się jej mocne cechy charakteru takie jak: ambicja, pracowitość, wybitne zorganizowanie, nieustanna chęć rozwoju oraz wyjątkowe umiejętności menadżerskie. Wspaniale zarządza zespołem Cosmeo, ma olbrzymią intuicję w doborze załogi, potrafi skutecznie motywować i szybko rozwiązywać ewentualne problemy. Tymi cechami zapracowała sobie na miano szefa, którego nie dość że się szanuje, to i lubi.  

Ewa jest w pełni zaangażowana w funkcjonowanie Gabinetów. Koordynuje ich pracę i wpiera w każdej dziedzinie: od szkoleń pracowniczych, przez zaopatrzenie, organizację pracy aż po marketing. Ciekawostką jest fakt, że to właśnie ona, jej gust i wyczucie smaku stoi za wystrojem i wszelkimi zmianami wizerunkowymi Gabinetów. 

Warto wspomnieć również o tym, że z inicjatywy Ewy gabinety Cosmeo często wspierają lokalną społeczność łomżyńską sponsorując nagrody w konkursach studenckich oraz ważnych inicjatywach charytatywnych. Świadczy to po prostu o wysoce rozwiniętej u Ewy empatii, dzięki czemu jest postrzegana jako kobieta biznesu o złotym sercu. 

 

Najważniejsze informacje:

 • ukończyła Policealne Studium Kosmetyczne w Białymstoku 
 • Wyższa Szkoła Medyczna w Białymstoku – mgr kosmetolog 
 • Cosmeo – od 2004 roku 
 • Nauczyciel Zawodu w policealnym Studium Kosmetycznym w Łomży od 2006 – do obecnie 
 • Wykładowca na PWSIiP , kierunek kosmetologia 2008 r. – obecnie 
 • Instruktor kursów z zakresu kosmetyki 
 • mama 9-letniego Aleksa i 2,5-letniego Alana 
 • uprawia jogę (relaksuje ciało i umysł, daje jej nową energię) 
 • lubi czytać, słuchać audiobooki,  samorozwój jest dla niej ważną sprawą 
 • lubi muzykę i podróże, mocną kawę 
 • lubi wnosić w czyjeś życie nową wartość, jeden z ulubionych  cytatów: „ Świeca, od której zapalana jest druga, niczego nie traci…” 
 • linergistka z tytułem ELITE w makijażu permanentnym LONG TIME LINER , uzyskanym w Monachium 
 • uczestniczka wielu szkoleń, konferencji, kongresów 
 • w  2016 r. Cosmeo otrzymało tytuł „Najlepszego Salonu” 
 • najważniejsze wartości: rodzina , niezależność 
przeczytaj biografię +
Marek Grzegorczuk

Marek Grzegorczuk

Właściciel, obsługa klienta

Doświadczenie zawodowe Marka

Marek jest wyjątkowym członkiem zespołu Cosmeo. Jest wsparciem w wielu dziedzinach: transportowo-logistycznych, technicznych, organizacyjnych. Jako jedyny reprezentant płci przeciwnej często pokazuje męski punkt widzenia. Często przydaje się to w kwestii tworzenia oferty, jak i w rozwiązywaniu problemów. Uczy resztę zespołu męskiego dystansu, który nie pozwala się rozwijać ewentualnym konfliktom.  

Marek jest pierwszym recenzentem kolejnych pomysłów Ewy. Idealnie łączą jej wiedzę i doświadczenie z jego wiedzą na temat współczesnych technologii w celu doboru i zakupu kolejnych, najnowocześniejszych urządzeń do gabinetów. 

Wszystkie funkcje Marka w Gabinecie są bardzo istotne, ale najistotniejszą jest fakt, że jest najprawdziwszym i największym wsparciem dla Ewy. To właśnie dzięki jego trosce, miłości i zrozumieniu Ewa ma warunki do działania i do rozwoju. Marek to prawdziwy oddany partner, który zarówno wpiera inicjatywy zawodowe Ewy, jak i w pełni dzieli organizację życia rodzinnego, co pozwala Ewie na swobodne i kreatywne działanie zawodowe.  

Marek prywatnie: 

 • lubi podróże, mocną kawę
 • aktywnie spędza wolny czas 
 • wartości: rodzina, relacje przyjacielskie 
 • najlepszy kumpel swoich synów 
 • od lat związany z branżą medyczną jako przedstawiciel handlowy 
 • Ukończył Uniwersytet Białostocki (wydział prawa) 

 

 

przeczytaj biografię +
Małgorzata Kołcio

Małgorzata Kołcio

Konsultacje z zakresu medycyny estetycznej w Cosmeo

Dr Małgorzata Kołcio jest absolwentką wydziału stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Swoją wiedzę z zakresu medycyny poszerzała na licznych stypendiach zagranicznych między innym w Stanach Zjednoczonych. Jest absolwentką kierunku protetyka stomatologiczna i pielęgniarstwo.

Zabiegami z zakresu medycyny estetycznej zajmuje się od 10 lat . Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach i kongresach w kraju i za granicą. Na pierwszym miejscu stawia dobro pacjenta. W medycynie estetycznej kieruje się zasadą , że liczy się umiar i rozsądek, a wykonywane zabiegi mają subtelnie poprawiać urodę, a nie zmieniać.

Poza pracą zawodową uwielbia podróże, dobrą książkę, kino i teatr . Czas wolny najchętniej spędza z rodziną i swoimi psami. 

przeczytaj biografię +
Lek Andrzej Purwin

Lek Andrzej Purwin

Konsultacje z zakresu medycyny estetycznej w Cosmeo

Specjalista medycyny estetycznej, właściciel Instytutu Medycyny Estetycznej DrPurwin w Białymstoku (www.drpurwin.pl)

Specjalizacja w zakresie zabiegów z zakresu medycyny estetycznej na twarz i ciało, m.in.:
– botoks (wygładzanie zmarszczek mimicznych, leczenie nadpotliwości stóp i dłoni)
– kwas hialuronowy (powiększanie i modelowanie ust, wypełnienie zmarszczek, nawilżanie skóry)
– mezoterapia (nawilżanie, rewitalizacja skóry, odmładzanie)
– nici liftingujące (haczykowe, PDO, Babr4D) – modelowanie konturu twarzy
– osocze bogatopłytkowe (PRP) – regeneracja twarzy, szyi, dekoltu, regeneracja stawów
– lipotransfer (przeszczep tłuszczu pacjenta) w wybrane partie twarzy (usta, policzki i in.)
– Aquafiling Bodyline – bezoperacyjna korekta wielkości piersi, wyrównywanie asymetrii, modelowanie ciała.
Andrzej Purwin jest jedynym na Podlasiu certyfikowanym lekarzem z zakresu Aquafilling Bodyline.

przeczytaj biografię +
Emilia Brulińska

Emilia Brulińska

Manager

Emilia pracuje w Gabinecie od ponad 3 lat. Wtedy to w związku z dynamicznym rozwojem COSMEO Ewa postanowiła stworzyć stanowisko managera, który miał być wparciem we wszelkich  sprawach organizacyjnych gabinetu. 

Pomimo tego, że Emilia jest osobą spoza branży kosmetycznej, od początku było czuć, że pokocha świat kosmetologii. Dzięki ogromnemu wsparciu Ewy i reszty zespołu bardzo szybko poznała i wdrożyła się w działalność Gabinetu. Jednym z najważniejszych jej obowiązków jest koordynowanie płynności pracy kosmetologów, czyli pełnienia aktywnego zaplecza logistyczno–zaopatrzeniowego.  Kolejnym istotnym elementem jej pracy jest wsparcie recepcji. Kalendarz Cosmeo jest bardzo rozbudowany, więc Emilia czuwa nad tym aby nie było w nim żadnych kolizji, a ewentualne likwiduje bez straty dla kosmetologów, Gabinetów, no i oczywiście klientów. Jej dużym atutem jest sposób podejścia do problemów. Ona po prostu je rozwiązuje! Oczywiście nie byłoby to proste bez wsparcia całego zespołu Cosmeo. 

Administracja stanowi dużą część obowiązków Emilii, ale to, w czym naprawdę się spełnia to strefa reklamy, marketingu i PR’u COSMEO. To ona w dużej mierze opiekuje się gabinetowymi  social mediami i jest twórcą większości materiałów tam opublikowanych. Odpowiada za kontakt z mediami, zajmuje się współpracą z innymi firmami oraz osobami publicznymi. Efekty jej kreatywności są widoczne w każdej dziedzinie funkcjonowania Gabinetów. Te najbardziej zauważalne to produkcje filmow–reklamowe, gdzie pełni rolę reżysera, scenarzysty, autora tekstów, oświetleniowca, dźwiękowca, a często również montażysty.  

Emilia o sobie 

Kosmetologię uwielbiam za lekkość i wdzięk tematu, z jednoczesnym intensywnym rozwojem. Za to, że dzięki naszej pracy ludzie nie tylko są piękniejsi, ale też szczęśliwsi, zdrowsi, bez kompleksów. Wolny czas spędzam z rodziną i te chwile są dla mnie szczególnie cenne.  Lubię dobre kino: od amerykańskich klasyków czy starych polskich komedii do wciągających Netflixowych seriali. Prawdziwy relaks to dla mnie czytanie książek. Lubię praktycznie wszystkie gatunki, oprócz tych przesyconych przemocą. Tytuły zachęcające do samorealizacji, pracy nad sobą, do rozwoju oraz mówiące o nowościach w kosmetologii również są mile widziane. 

Emilia prywatnie

Najważniejsze dla mnie wartości, którymi staram się kierować i za wyznawanie których cenię innych, to miłość, rodzina, empatia, uczciwość, pracowitość i ambicja. 

Pracę w Cosmeo cenię za wiele rzeczy. Przede wszystkim za szacunek! Za miłą atmosferę, za miły, mądry zespół. Za wspaniałe warunki. Za możliwość realizacji moich pomysłów. Za zaufanie. Za stabilność. Za poczucie profesjonalnego koleżeństwa. Za nieustanną motywację (ukłony dla Ewy). Za energię, którą dają mi Gabinety, klienci i załoga – to mnie pozytywnie nakręca. Za to, że wracam do domu i nawet pomimo zmęczenia jestem przeszczęśliwa.  Szczerze kocham to miejsce, tych ludzi i tę pracę i dzięki temu bez większego wysiłku mogę być wiarygodna w kreowaniu pozytywnego wizerunku Gabinetów Cosmeo.

przeczytaj biografię +
Iwona Wiśniewska

Iwona Wiśniewska

Manager ds. zasobów ludzkich

Doświadczenie zawodowe Iwony

Iwona pracuje w Cosmeo od 3 lat. Po ponad 2 latach pracy jako Recepcjonistka awansowała na stanowisko Managera ds. zasobów ludzkich. Iwona pomaga w organizacji pracy wszystkich trzech Gabinetów. Wspiera i doszkala załogę Cosmeo.  Wiedza, którą posiada, pozwala jej również na wykonywanie diagnoz komputerowych urządzeniem BABOR TECH, wtedy to przygląda się cerom klientów i doradza najlepszą pielęgnację zarówno gabinetową, jak i domową. Tym działaniem wspiera Gabinet podczas wielu eventów zarówno na miejscu w Gabinecie jak i gościnnie w firmach współpracujących z Cosmeo.  Co ważne – posiada wykształcenie kosmetyczne, absolwentka Policealnego Studium Kosmetycznego  

 

Iwona prywatnie

W mojej pracy najbardziej lubię częsty kontakt z klientem. Cieszy mnie ciągły rozwój. Poza pracą interesuję się literaturą i muzyką. W życiu staram się kierować miernikami i zasadami biblijnymi. Moje miejsce pracy najbardziej cenię za prestiż i profesjonalizm.

 

przeczytaj biografię +
Paulina Igielska

Paulina Igielska

Kosmetolog

Doświadczenie zawodowe Pauliny

Paulina jest pracownikiem Cosmeo już prawie 2 lata. Podjęła zatrudnienie zaraz po zakończeniu studiów, więc całe swoje dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobywa pracując w  Cosmeo. Na początku nasze klientki najbardziej ceniły Paulinę za jej dokładność i profesjonalność w wykonywaniu pielęgnacji stóp, ale teraz do listy zalet Pauliny doszły kolejne atuty. Paulina zajmuje się pielęgnacją podstawową taką jak depilacja woskiem i pielęgnacja okolic oczu, ale najbardziej odnajduje się  w pielęgnacji twarzy. Wykonuje zarówno tradycyjne zabiegi jak peeling kawitacyjny czy mikrodermabrazja diamentowa i korundowa,  MESOTHERM, jak również te z użyciem urządzeń takich jak OXY JET czy HIALUROX. Najbardziej pokochała markę IMAGE za zabiegi odżywcze z witaminą C lub przeciwtrądzikowe Acne Lift. Nie jest jej obca technologia laserowa sPTF, dzięki której pomaga naszym klientkom w walce w trądzikiem, rumieniem i zbędnym owłosieniem. Pracuje również na laserze Alma – zamykanie naczyń krwionośnych, usuwanie przebarwień, fotoodmładzanie. 

 

 

 

Paulina o sobie

Zdecydowanie najbardziej lubię zabiegi pielęgnacyjne na twarz – uwielbiam po obejrzeniu skóry dobierać odpowiednie zabiegi pielęgnacyjne, a następnie czekać i cieszyć się z efektów kuracji. Poza pracą interesuję się filmem, muzyką, uwielbiam programy przyrodnicze o zwierzętach, siatkówkę oraz spotkania z rodziną i znajomymi.  

 

Paulina prywatnie

Jeśli miałabym wskazać wartość, która jest dla mnie najważniejsza, byłaby to niewątpliwie miłość – bez niej nie ma niczego. Równie ważnymi wartościami są także przyjaźń, szczerość, wierność – ludziom i przekonaniom oraz nadzieja, ponieważ to ona daje siłę, kiedy jest źle.  

Cenię swoją pracę, za to, że robię to, co kocham, więc biorąc pod uwagę dzisiejsze czasy – jestem szczęściarą. Ale miejsce pracy to przede wszystkim ludzie, a więc dobra atmosfera, dobre stosunki, generalnie wspaniały zespół, któremu nic nie jest straszne, który trzyma się razem.” 

przeczytaj biografię +
Katarzyna Puchała

Katarzyna Puchała

Kosmetolog

Doświadczenie zawodowe Kasi

Kasia pracuje w Cosmeo już od ponad 6 lat. Zawsze wykazywała się dużym zamiłowaniem do kosmetologii, a przez to wielką wiedzą na temat wykonywanych zabiegów. Jest w pełni profesjonalna i zawsze doskonale przygotowana merytorycznie. Kasia specjalizuje się w pielęgnacji skóry twarzy. Idealnie zdiagnozuje ewentualny problem i profesjonalnie dobierze najlepszą pielęgnację. Wykonuje zabiegi podstawowe takie jak henna z regulacją brwi, zagęszczanie rzęs metodą 1:1 i depilację woskiem, ale najlepiej czuje się przy łóżku zabiegowym, gdzie może wykonać oczyszczania, peelingi IMAGE, Rytuały BABOR lub mezoterapię igłową. Nasze klientki widzą efekty pracy Kasi po seriach zabiegów z falami radiowymi FOCUS RF+, Coaxmed oraz Icoone. 

 

Katarzyna o sobie

Pracę kosmetologa cenię za: kontakt z ludźmi, możliwość pomocy w różnych problemach skórnych oraz za możliwość rozwoju zawodowego i osobistego. Najbardziej lubię wykonywać zabiegi, po których efekt jest widoczny „gołym okiem”. Cieszy mnie fakt, że kosmetologia jest wciąż rozwijającym się kierunkiem, że cały czas wprowadzane są nowe technologie i rozwiązania.  Moje ukochane zabiegi to stylizacja brwi, pielęgnacja twarzy i wszystko, co związane z igłami. Poza pracą lubię dobre kino. 

 

Katarzyna prywatnie

Wartości, które są dla mnie najważniejsze w życiu to: miłość, rodzina, wiara, pracowitość, mądrość, szczerość, nadzieja. Pracę w Cosmeo cenię za możliwość rozwoju, za stabilność materialną i zawodową, za ciągły rozwój,  za kontakt z ludźmi. A przede wszystkim za to, że mogę robić to, co jest moją pasją. Nie wyobrażam sobie siebie w innym zawodzie.

przeczytaj biografię +
Ewelina Dąbrowska-Moczulska

Ewelina Dąbrowska-Moczulska

Kosmetolog

Ewelina jest pracownikiem Cosmeo od prawie 2 lat. Na początku zajmowała się głównie kosmetyką podstawową, czyli pielęgnacją dłoni i stóp, okolic oka oraz wykonywała mikrodermabrazję oraz peeling kawitacyjny. Od momentu, kiedy wprowadziliśmy do oferty zabiegi pielęgnacyjne marki IMAGE, stała się ich olbrzymią fanką i w pełni profesjonalnie dopasowuje rodzaj zabiegu do potrzeb skór swoich klientek, planuje program, wykonuje zabiegi, a wszystko to uzupełnia propozycją pielęgnacji domowej. Te działania owocują w znaczną poprawę kondycji skóry jej klientek. Oczywiście Ewelina nie poprzestaje na Image, wspaniale wykonuje zabiegi z użyciem profesjonalnych medycznych urządzeń takich jak CoaXMED (fale radiowe, ultradźwięki), Mesotherm (radiofrekwencja igłowa , Vital Injector – mezoterapia igłowa). Zdobywając swoje doświadczenie w naszej „Świątyni Ciała” na AL. Legionów, wyspecjalizowała się w zabiegach na ciało. Teraz swoją wiedzę wykorzystuje pracując w lokalizacji w Zambrowie i to właśnie tam odchudza, wyszczupla i ujędrnia panie wykonując im endermologię (Mantis) lub Kriolipolizę czy liposukcję ultradźwiękową.

 

Ewelina o sobie

W swojej pracy najbardziej lubię to że mogę pomagać kobietom pozbywać się kompleksów, sprawiać, że czują się piękniejsze i przez to są bardziej szczęśliwe. Zabiegi, które najbardziej lubię to zabiegi wyszczuplające na ciało i inne zabiegi na urządzeniach. Poza pracą moją wielką pasją jest taniec.  

 

Ewelina prywatnie

Wartości jakimi się kieruję: najpierw słucham serca, później rozumu, najważniejsza jest rodzina, a zaraz po niej praca i rozwój osobisty. Moje miejsce pracy cenię szczególnie za to, że daje mi możliwość pogłębiania wiedzy, zdobywania doświadczenia… no i mamy fajną szefową ?

przeczytaj biografię +
Natalia Schewe

Natalia Schewe

Kosmetolog

Doświadczenie zawodowe Natalii 

Natalia jest pracownikiem Cosmeo od 2018 roku. Jej zaangażowanie, chęć nauki i wysoka kultura osobista sprawia, że z każdym dniem staje się jeszcze lepszym specjalistą. A my się cieszymy, że to właśnie MY możemy pomóc w oszlifowaniu tego DIAMENTU. Kierunkiem Jej zainteresowań i rozwoju jest Kosmetologia Medyczna. Uwielbia zabiegi INWAZYJNE: Mezoterapię Vital Injector, Radiofrekwencję Mikroigłową,  zamykanie naczynek, usuwanie przebarwień lub fotoodmładzanie laserem ALMA – takie, które przynoszą realne efekty. Jej spokój i opanowanie oraz duża wiedza wpływa łagodząco na klientki poddające się tym wymagającym zabiegom. Oczywiście wykonuje również inne zabiegi z zakresu pielęgnacji skóry twarzy. Jest prawdziwą specjalistką w wykonywaniu zabiegów z kwasami IMAGE Skin Care, które w łagodny sposób natychmiastowo poprawiają kondycję skóry i nastrój klientek.

 

 

Natalia o sobie 

„Swoją pracę cenię za to, że każdego dnia dzieje się coś innego. Za brak monotonii. Za nieustanny kontakt ze  wspaniałymi ludźmi. Za to, że cała dziedzina kosmetologii nieustannie i bardzo dynamicznie się rozwija. A w swojej pracy najbardziej lubię wykonywać zabiegi z użyciem sprzętu umożliwiającego nakłucia stymulujące skórę.  Poza pracą prowadzę dość aktywny tryb życia.” 

 

Natalia prywatnie  

Prywatnie Natalia jest bardzo miłą, pozytywną osobą. Pomimo swego młodego wieku urzeka odpowiedzialnością i dojrzałością. Jest otwarta na ludzi, potrafi współpracować i zawsze można na nią liczyć. W wolnym czasie  uwielbia gotować‍, spędzać czas z rodziną , czytać i spacerować ze swoją suczką – Lejlą. A Jej największą pasją jest jazda konna, więc w miarę możliwości ucieka za miasto do okolicznych stadnin.

 

przeczytaj biografię +
Anna Jastrzębska

Anna Jastrzębska

Kosmetolog

Doświadczenie zawodowe Ani 

Ania jest pracownikiem Cosmeo z najdłuższym, bo aż 10-letnim stażem. Jest solidnym filarem, który towarzyszy i wspiera ciągły rozwój gabinetów. Ania jest tradycjonalistką. Jej mocną stroną jest perfekcyjne wykonywanie rytuałów pielęgnacyjno-relaksujących, ekskluzywnej marki BABOR. Jej spokój i opanowanie  to naturalne uwarunkowanie do doskonałego wykonywania  kosmetyki pielęgnacyjnej. Kolejna mocna cecha Ani to dokładność, dzięki niej Ania tak perfekcyjnie wykonuje pielęgnacje dłoni i stóp.  Wykonuje też  zabiegi z wsparciem nowoczesnych technologii. Obsługuje laser diodowy sPTF oraz urządzenie do endermologii MANTIS. Pielęgnację twarzy urozmaica  urządzeniami: Hialurox i OXY JET.  

 

Ania o sobie 

Najbardziej lubię w swojej pracy kontakt z ludźmi, brak monotonii oraz ciągłe nowe doświadczenia.  Pracę w Gabinecie Cosmeo najbardziej cenię za: możliwość rozwoju, stabilność i atmosferę.  Kosmetologia jest moją pasją, ale oczywiście mam swoje ulubione zabiegi, są nimi zabiegi na twarz: od oczyszczania przez złuszczanie aż po rytuały pielęgnacyjne. 

 

Ania prywatnie  

Najważniejsze wartości w moim życiu to na pierwszym miejscu rodzina, uczciwość, niezależność i szacunek. 

przeczytaj biografię +

Chcesz wiedzieć więcej?