Łomża, ul. Sybiraków 86 218 36 28 / 512 638 758
Łomża, al. Legionów 502 381 041
Zambrów, ul. Mazowiecka 570 912 400
Profil na Facebooku Instagram Profil na YouTube

Doświadczenie

Cosmeo to sieć nowoczesnych gabinetów zbudowanych na kilkunastoletnim doświadczeniu. Ogromny wpływ na kształtowanie marki ma zaangażowanie właścicielki, Ewy Grzegorczuk, ale na jej sukces składają się wszystkie osoby pracujące w Cosmeo. Od samego początku miał to być gabinet inny niż wszystkie – zawsze stawialiśmy na nowoczesne urządzenia, które gwarantowały efekt, który byłby niemożliwy do osiągnięcia przy pomocy zabiegów manualnych.

Profesjonalizm

Wykształcony personel stał się mocą napędową do stworzenia drugiej filii Cosmeo – profesjonalnego Centrum Laseroterapii i Medycyny Estetycznej. To pozwoliło na ewolucję usług z dziedziny pielęgnacyjnej, do prawdziwie medycznej. Profesjonalno-medyczny charakter gabinetów był bardzo ważnym krokiem w historii Cosmeo.

Indywidualne podejście

Ważną gałęzią działalności Cosmeo są zabiegi, których celem jest trwałe upiększanie. Jest to skutek nawiązania współpracy z lekarzami – najlepszymi specjalistami w dziedzinie medycyny estetycznej. Klienci w Cosmeo mają do wyboru cały wachlarz usług dopasowanych do potrzeb skóry, ale i możliwości finansowych.

Zadowolenie klientów

W Cosmeo na pierwszym miejscu stawiamy nasze klientki. To dla nich otwarta została trzecia filia w Zambrowie. Najważniejsze jest ich zadowolenie – w Cosmeo żaden problem nie jest błahy. Zespół współpracujących ze sobą specjalistów znajduje ich rozwiązanie, a dzięki środkom dostępnym w gabinecie możliwe jest ich zrealizowanie.

Zapraszamy do gabinetów w Łomży i Zambrowie

Zobacz galerię zdjęć

Nieważne czy Twoja wizyta w salonie beauty przyniesie drobną zmianę, czy rewolucję w Twoim wyglądzie.

Dbamy o Ciebie zgodnie z wyznawanymi przez nas wartościami:

Wartości Cosmeo: bezpieczeństwo, kompleksowość, indywidualne podejście, nowoczesność

Poznaj nasz zespół!

Świadczymy usługi unikatowe w naszym regionie. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, przekazując mu pakiet wiedzy związanej z zabiegami i pielęgnacją.

Ewa Grzegorczuk

Ewa Grzegorczuk

właścicielka, mgr kosmetolog, linergistka, wizażystka

Ewa zaprojektowała, stworzyła i wciąż rozwija markę Cosmeo.

W swojej działalności nastawiona jest na zrównoważony rozwój oraz głęboko przekonana, że tylko wielowymiarowe myślenie i działanie to jedyny kierunek do sukcesu. Koncentruje się na wielu płaszczyznach prowadzonego biznesu.

Skupia się na teraźniejszości, ale w taki sposób, aby dzisiejsze działania przyniosły pozytywny skutek w przyszłości. Ma świadomość, że to ludzie tworzą gabinet, dlatego skupia się na ludziach. Kompleksowo traktuje poszczególne działy jako jeden organizm, którego części sprawnie ze sobą współpracują i wzajemnie wzmacniają.

Swoje przywództwo traktuje jedynie jako środek zmierzający do celu, który jest jasno określony i ujęty w ramy czasowe. Planuje i tworzy innowacyjne rozwiązania w odpowiedzi na potrzeby poszczególnych grup docelowych. To wszystko buduje o wizję opartą na unikalnych wartościach. Dla niej piękno nie ma tajemnic a marka Ewa Grzegorczuk – beuty&skin coach oferuje szeroki zakres szkoleń, kursów kosmetologicznych, a także możliwość konsultacji oraz personal shoppingu nastawionego na odpowiedni dobór kosmetyków do potrzeb klienta.

Najważniejsze informacje:

 • ukończyła Policealne Studium Kosmetyczne w Białymstoku
 • ukończyła Wyższą Szkołę Medyczną w Białymstoku – mgr kosmetolog
 • ukończyła Collegium Cosmeticum dr Artura Markowskiego
 • Cosmeo – od 2004 roku
 • uczestniczka wielu szkoleń, konferencji, kongresów
 • nauczyciel Zawodu w Policealnym Studium Kosmetycznym w Łomży od 2006 – do 2018
 • wykładowca na PWSIiP, kierunek kosmetologia 2008 – do 2018
 • w 2016 roku Cosmeo otrzymało tytuł „Najlepszego Salonu”
 • instruktor kursów z zakresu kosmetyki
 • mama 3 chłopców: Aleksa, Alana i Natana
 • trenuje fitness, jogę, pływanie
 • lubi czytać, słuchać audiobooki, samorozwój jest dla niej ważną sprawą
 • lubi muzykę i podróże, kocha białą kawę
 • uwielbia wnosić w czyjeś życie wartość
 • jeden z ulubionych cytatów: „Jeśli twoje działania inspirują innych, by odważnie marzyli, uczyli się więcej i byli coraz lepsi, to znaczy, że jesteś wspaniałą liderką”
 • najważniejsze wartości: wolność, rodzina, zdrowie, rozwój osobisty, szczerość
przeczytaj biografię +
Marek Grzegorczuk

Marek Grzegorczuk

Właściciel, obsługa klienta

Doświadczenie zawodowe Marka

Marek jest wyjątkowym członkiem zespołu Cosmeo.  Jako jedyny reprezentant płci przeciwnej często pokazuje męski punkt widzenia. Jest pierwszym recenzentem kolejnych pomysłów Ewy. To właśnie dzięki jego trosce, miłości i zrozumieniu Ewa ma warunki do działania i rozwoju. Marek to prawdziwy oddany partner, który wspiera inicjatywy zawodowe, jak i w pełni dzieli organizację życia rodzinnego.

Marek prywatnie:

 • lubi podróże, kocha czarną kawę
 • aktywnie spędza wolny czas
 • wartości: rodzina, relacje przyjacielskie, zdrowie, rozwój
 • najlepszy kumpel swoich 3 synów
 • od lat związany z branżą medyczną
 • ukończył Uniwersytet Białostocki (wydział prawa)
 • kolekcjoner whisky
 • mocne cechy: komunikatywność, wytrwałość w dążeniu do celu, poczucie humoru

 

 

przeczytaj biografię +
Emilia Brulińska

Emilia Brulińska

Manager

Zarządza zespołem, zajmuje się o strefą reklamy, marketingu i PR COSMEO.

Przede wszystkim manager, którego się lubi i szanuje. Odpowiedzialna za kontakt z klientem, mediami, dba o współpracę z innymi firmami oraz osobami publicznymi.

Jej atutem jest sposób podejścia do problemów. Ona po prostu je rozwiązuje! Kreatywna, elastyczna, gotowa na zmiany, zawsze nastawiona na ludzi.

 

 • wychodzenie z własną inicjatywą
 • energia
 • pozytywne nastawienie

To cechy, które charakteryzują Emilię jako idealnego managera. Szczęściem jest móc z nią pracować J

Emilia o sobie 

Kosmetologię uwielbiam za lekkość i wdzięk tematu, z jednoczesnym intensywnym rozwojem. Za to, że dzięki naszej pracy ludzie nie tylko są piękniejsi, ale też szczęśliwsi, zdrowsi, bez kompleksów. Wolny czas spędzam z rodziną i te chwile są dla mnie szczególnie cenne.  Lubię dobre kino: od amerykańskich klasyków czy starych polskich komedii do wciągających Netflixowych seriali. Prawdziwy relaks to dla mnie czytanie książek. Lubię praktycznie wszystkie gatunki, oprócz tych przesyconych przemocą. Tytuły zachęcające do samorealizacji, pracy nad sobą, do rozwoju oraz mówiące o nowościach w kosmetologii również są mile widziane. 

Emilia prywatnie

Najważniejsze dla mnie wartości, którymi staram się kierować i za wyznawanie których cenię innych, to miłość, rodzina, empatia, uczciwość, pracowitość i ambicja. 

Pracę w Cosmeo cenię za wiele rzeczy. Przede wszystkim za szacunek! Za miłą atmosferę, za miły, mądry zespół. Za wspaniałe warunki. Za możliwość realizacji moich pomysłów. Za zaufanie. Za stabilność. Za poczucie profesjonalnego koleżeństwa. Za nieustanną motywację (ukłony dla Ewy). Za energię, którą dają mi Gabinety, klienci i załoga – to mnie pozytywnie nakręca. Za to, że wracam do domu i nawet pomimo zmęczenia jestem przeszczęśliwa.  Szczerze kocham to miejsce, tych ludzi i tę pracę i dzięki temu bez większego wysiłku mogę być wiarygodna w kreowaniu pozytywnego wizerunku Gabinetów Cosmeo.

przeczytaj biografię +
Paulina Bączek

Paulina Bączek

Recepcjonistka

przeczytaj biografię +
Natalia Rutkowska

Natalia Rutkowska

Recepcjonistka

przeczytaj biografię +
Paulina Igielska

Paulina Igielska

Kosmetolog

Doświadczenie zawodowe Pauliny

Paulina jest pracownikiem Cosmeo już prawie 4 lata. Podjęła zatrudnienie zaraz po zakończeniu studiów, więc całe swoje dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobywa pracując w  Cosmeo. Na początku nasze klientki najbardziej ceniły Paulinę za jej dokładność i profesjonalność w wykonywaniu pielęgnacji stóp, ale teraz do listy zalet Pauliny doszły kolejne atuty. Paulina zajmuje się pielęgnacją podstawową taką jak depilacja woskiem i pielęgnacja okolic oczu, ale najbardziej odnajduje się  w pielęgnacji twarzy. Wykonuje zarówno tradycyjne zabiegi jak peeling kawitacyjny czy mikrodermabrazja diamentowa i korundowa,  MESOTHERM, jak również te z użyciem urządzeń takich jak OXY JET czy HIALUROX. Najbardziej pokochała markę IMAGE za zabiegi odżywcze z witaminą C lub przeciwtrądzikowe Acne Lift. Nie jest jej obca technologia laserowa sPTF, dzięki której pomaga naszym klientkom w walce w trądzikiem, rumieniem i zbędnym owłosieniem. Pracuje również na laserze Alma – zamykanie naczyń krwionośnych, usuwanie przebarwień, fotoodmładzanie. 

 

 

 

Paulina o sobie

Zdecydowanie najbardziej lubię zabiegi pielęgnacyjne na twarz – uwielbiam po obejrzeniu skóry dobierać odpowiednie zabiegi pielęgnacyjne, a następnie czekać i cieszyć się z efektów kuracji. Poza pracą interesuję się filmem, muzyką, uwielbiam programy przyrodnicze o zwierzętach, siatkówkę oraz spotkania z rodziną i znajomymi.  

 

Paulina prywatnie

Jeśli miałabym wskazać wartość, która jest dla mnie najważniejsza, byłaby to niewątpliwie miłość – bez niej nie ma niczego. Równie ważnymi wartościami są także przyjaźń, szczerość, wierność – ludziom i przekonaniom oraz nadzieja, ponieważ to ona daje siłę, kiedy jest źle.  

Cenię swoją pracę, za to, że robię to, co kocham, więc biorąc pod uwagę dzisiejsze czasy – jestem szczęściarą. Ale miejsce pracy to przede wszystkim ludzie, a więc dobra atmosfera, dobre stosunki, generalnie wspaniały zespół, któremu nic nie jest straszne, który trzyma się razem.” 

przeczytaj biografię +
Magdalena Kaliściak

Magdalena Kaliściak

Kosmetolog / Linergistka

przeczytaj biografię +
Natalia Schewe

Natalia Schewe

Kosmetolog

Doświadczenie zawodowe Natalii 

Natalia jest pracownikiem Cosmeo od 2018 roku. Jej zaangażowanie, chęć nauki i wysoka kultura osobista sprawia, że z każdym dniem staje się jeszcze lepszym specjalistą. A my się cieszymy, że to właśnie MY możemy pomóc w oszlifowaniu tego DIAMENTU. Kierunkiem Jej zainteresowań i rozwoju jest Kosmetologia Medyczna. Uwielbia zabiegi INWAZYJNE: Mezoterapię Vital Injector, Radiofrekwencję Mikroigłową,  zamykanie naczynek, usuwanie przebarwień lub fotoodmładzanie laserem ALMA – takie, które przynoszą realne efekty. Jej spokój i opanowanie oraz duża wiedza wpływa łagodząco na klientki poddające się tym wymagającym zabiegom. Oczywiście wykonuje również inne zabiegi z zakresu pielęgnacji skóry twarzy. Jest prawdziwą specjalistką w wykonywaniu zabiegów z kwasami IMAGE Skin Care, które w łagodny sposób natychmiastowo poprawiają kondycję skóry i nastrój klientek.

 

 

Natalia o sobie 

„Swoją pracę cenię za to, że każdego dnia dzieje się coś innego. Za brak monotonii. Za nieustanny kontakt ze  wspaniałymi ludźmi. Za to, że cała dziedzina kosmetologii nieustannie i bardzo dynamicznie się rozwija. A w swojej pracy najbardziej lubię wykonywać zabiegi z użyciem sprzętu umożliwiającego nakłucia stymulujące skórę.  Poza pracą prowadzę dość aktywny tryb życia.” 

 

Natalia prywatnie  

Prywatnie Natalia jest bardzo miłą, pozytywną osobą. Pomimo swego młodego wieku urzeka odpowiedzialnością i dojrzałością. Jest otwarta na ludzi, potrafi współpracować i zawsze można na nią liczyć. W wolnym czasie  uwielbia gotować‍, spędzać czas z rodziną , czytać i spacerować ze swoją suczką – Lejlą. A Jej największą pasją jest jazda konna, więc w miarę możliwości ucieka za miasto do okolicznych stadnin.

 

przeczytaj biografię +
Marlena Kaliściak

Marlena Kaliściak

Kosmetolog / Linergistka

przeczytaj biografię +
Kamila Kruczyńska

Kamila Kruczyńska

Kosmetolog

Doświadczenie zawodowe Kamili 

Kamila od 2018 jest licencjonowanym kosmetologiem. Ma znakomite predyspozycje do przekazywania wiedzy, więc po ukończeniu studiów podyplomowych z zakresu przygotowania pedagogicznego podjęła pracę w policealnej szkole kosmetycznej jako nauczyciel zawodu. Jednakże dzielenie się wiedzą i obcowanie z kosmetologią w „teoretycznym” zakresie nie wystarczały Kamili, dlatego też w 2019 roku dołączyła do zespołu Cosmeo. Tu został dostrzeżony Jej kolejny talent i oprócz zabiegów z zakresu kosmetologii podstawowej Kamila się realizuje w programach zabiegowych na ciało. Jest bardzo zaangażowana w swoje obowiązki i  uwielbia się uczyć. Te cechy w połączeniu z wyjątkowym poziomem kultury osobistej oraz niezmiernie pozytywnej aparycji tworzą bardzo wartościową kobietę, kosmetologa, specjalistę.

 

 

 

Co ceni w swojej pracy? 

„W swojej pracy uwielbiam uśmiech klientów widzących efekty zabiegów w Cosmeo. Kocham, kiedy mogę choć w małej części sprawić komuś radość, wzmocnić poczucie piękna i dodać pewności siebie. Pracę w Cosmeo doceniam za możliwość rozwoju i panującą tu atmosferę. Doceniam fakt, że każdy we mnie wierzy, wspiera abym mogła jak najlepiej wykonywać to, co kocham.” 

 

Kamila prywatnie  

Prywatnie pasją Kamili jest sport. Przez wiele lat z sukcesami trenowała podnoszenie ciężarów. Ma na swoim koncie medale z Mistrzostw Polski oraz z Mistrzostw Świata. Sport nauczył Ją determinacji w dążeniu do wyznaczonego celu. W wolnym czasie uwielbia czytać książki, te ulubione są w tematyce fantasy.

przeczytaj biografię +
Izabela Wysocka

Izabela Wysocka

przeczytaj biografię +
Sylwia Jankowska

Sylwia Jankowska

przeczytaj biografię +
Dominika Karwowska

Dominika Karwowska

przeczytaj biografię +
Oliwia Bikowska

Oliwia Bikowska

przeczytaj biografię +

Chcesz wiedzieć więcej?