Łomża, ul. Sybiraków 86 218 36 28 / 512 638 758
Łomża, al. Legionów 502 381 041
Zambrów, ul. Mazowiecka 570 912 400
logo Facebook logo Instagram logo YouTube

Doświadczenie

Cosmeo to sieć nowoczesnych gabinetów zbudowanych na kilkunastoletnim doświadczeniu. Ogromny wpływ na kształtowanie marki ma zaangażowanie właścicielki, Ewy Grzegorczuk, ale na jej sukces składają się wszystkie osoby pracujące w Cosmeo. Od samego początku miał to być gabinet inny niż wszystkie – zawsze stawialiśmy na nowoczesne urządzenia, które gwarantowały efekt, który byłby niemożliwy do osiągnięcia przy pomocy zabiegów manualnych.

Profesjonalizm

W każdej dziedzinie działalności Cosmeo stawiamy na bycie PRO. Wkładamy dużo pracy w zaplanowanie oferty, przygotowanie merytoryczne do zabiegów, edukację zespołu, wystój gabinetów, obsługę recepcyjną i wszelkie kanały komunikacji z klientami. Wiemy, że nam ufacie i Wasze zadowolenie jest w Naszych rękach. Tylko znakomicie przygotowani możemy sprostać Waszym najwyższym wymaganiom i to robimy!

Indywidualne podejście

Każdy z naszych klientów jest inny, każdy jest wyjątkowy. Szanujemy te różnice i chcąc osiągać najlepsze rezultaty zabiegowe oraz zadowolenie z obsługi zawsze pracujemy kreatywnie biorąc pod uwagę potrzeby i oczekiwania konkretnej osoby. Skupiamy całą swoją uwagę właśnie na Tobie, bo wiemy, że tylko w taki sposób możemy zbudować prawdziwą i solidną relację.

Zadowolenie klientów

Twoje zadowolenie to zdecydowanie za mało. Naszym zadaniem jest wprowadzić Cię w zachwyt, a nawet osłupienie. Mamy najlepsze ku temu narzędzia. Wyspecjalizowany zespół, skuteczne zabiegi, najlepsze technologie i otwarte serca na Twoje potrzeby. To wszystko pomaga nam w codziennym uszczęśliwianiu naszych klientów – w realizacji naszej Misji.

Zapraszamy do gabinetów w Łomży i Zambrowie

Zobacz galerię zdjęć
Cosmeo zespół

Nieważne czy Twoja wizyta w salonie beauty przyniesie drobną zmianę, czy rewolucję w Twoim wyglądzie.

Dbamy o Ciebie zgodnie z wyznawanymi przez nas wartościami:

Wartości Cosmeo: bezpieczeństwo, kompleksowość, indywidualne podejście, nowoczesność

Poznaj nasz zespół!

Świadczymy usługi unikatowe w naszym regionie. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, przekazując mu pakiet wiedzy związanej z zabiegami i pielęgnacją.

Ewa Grzegorczuk

Ewa Grzegorczuk

właściciel, mgr kosmetolog, trener mentalny, szkoleniowiec

Ewa zaprojektowała, stworzyła i wciąż rozwija markę Cosmeo.

W swojej działalności nastawiona jest na zrównoważony rozwój oraz głęboko przekonana, że tylko wielowymiarowe myślenie i działanie to jedyny kierunek do sukcesu. Koncentruje się na wielu płaszczyznach prowadzonego biznesu.

Skupia się na teraźniejszości, ale w taki sposób, aby dzisiejsze działania przyniosły pozytywny skutek w przyszłości. Ma świadomość, że to ludzie tworzą gabinet, dlatego skupia się na ludziach. Kompleksowo traktuje poszczególne działy jako jeden organizm, którego części sprawnie ze sobą współpracują i wzajemnie wzmacniają.

Swoje przywództwo traktuje jedynie jako środek zmierzający do celu, a celem jest wprowadzanie wartości w życie innych ludzi. Planuje i tworzy innowacyjne rozwiązania w odpowiedzi na potrzeby poszczególnych grup docelowych. To wszystko buduje z wizją opartą na unikatowych wartościach. Dla niej piękno nie ma tajemnic a marka Ewa Grzegorczuk – beuty&skin coach oferuje szeroki zakres szkoleń, kursów kosmetologicznych, a także możliwość konsultacji biznesowych. Dziś z wielką przyjemnością pomaga innym właścicielom salonów beauty w rozwoju ich biznesów.

Najważniejsze informacje:

 • ukończyła Policealne Studium Kosmetyczne w Białymstoku
 • ukończyła Wyższą Szkołę Medyczną w Białymstoku – mgr kosmetolog
 • ukończyła Collegium Cosmeticum dr Artura Markowskiego
 • Cosmeo – od 2004 roku
 • uczestniczka wielu szkoleń, konferencji, kongresów
 • nauczyciel Zawodu w Policealnym Studium Kosmetycznym w Łomży od 2006 – do 2018
 • wykładowca na PWSIiP (Akademia Nauk Stosowanych w Łomży), kierunek kosmetologia 2008 – do 2018
 • instruktor kursów z zakresu kosmetyki
 • Konsultant Biznesowy
 • Trener Mentalny

Mama 3 chłopców: Aleksa, Alana i Natana.

 • aktywnie spędza wolny czas
 • lubi muzykę i podróże, kocha białą kawę i modę
 • uwielbia wnosić wartość w życie innych ludzi
 • jeden z ulubionych cytatów: „Jeśli twoje działania inspirują innych, by odważnie marzyli, uczyli się więcej i byli coraz lepsi, to znaczy, że jesteś wspaniałą liderką”.

najważniejsze wartości: wolność, rodzina, entuzjazm, pasja.

przeczytaj biografię +
Marek Grzegorczuk

Marek Grzegorczuk

Właściciel, obsługa klienta

Doświadczenie zawodowe Marka

Marek jest wyjątkowym członkiem zespołu Cosmeo.  Jako jedyny reprezentant płci przeciwnej często pokazuje męski punkt widzenia. Jest pierwszym recenzentem kolejnych pomysłów Ewy. To właśnie dzięki jego trosce, miłości i zrozumieniu Ewa ma warunki do działania i rozwoju. Marek to prawdziwy oddany partner, który wspiera inicjatywy zawodowe, jak i w pełni dzieli organizację życia rodzinnego.

Marek prywatnie:

 • lubi podróże, kocha czarną kawę
 • aktywnie spędza wolny czas
 • wartości: rodzina, relacje przyjacielskie, zdrowie, rozwój
 • najlepszy kumpel swoich 3 synów
 • ukończył Uniwersytet Białostocki (wydział prawa)
 • kolekcjoner zegarków i whisky
 • mocne cechy: komunikatywność, wytrwałość w dążeniu do celu, poczucie humoru

 

 

przeczytaj biografię +
Emilia Brulińska

Emilia Brulińska

Manager

Zarządza zespołem, zajmuje się o strefą reklamy, marketingu i PR COSMEO.

Przede wszystkim manager, którego się lubi i szanuje. Odpowiedzialna za kontakt z klientem, mediami, dba o współpracę z innymi firmami oraz osobami publicznymi.

Jej atutem jest sposób podejścia do problemów. Ona po prostu je rozwiązuje! Kreatywna, elastyczna, gotowa na zmiany, zawsze nastawiona na ludzi.

 • wychodzenie z własną inicjatywą
 • energia
 • pozytywne nastawienie

To cechy, które charakteryzują Emilię jako idealnego managera. Szczęściem jest móc z nią pracować.

Emilia o sobie 

Kosmetologię uwielbiam za lekkość i wdzięk tematu, z jednoczesnym intensywnym rozwojem. Za to, że dzięki naszej pracy ludzie nie tylko są piękniejsi, ale też szczęśliwsi, zdrowsi, bez kompleksów. Wolny czas spędzam z rodziną i te chwile są dla mnie szczególnie cenne.  Lubię dobre kino: od amerykańskich klasyków czy starych polskich komedii do wciągających Netflixowych seriali. Prawdziwy relaks to dla mnie czytanie książek. Wybieram tytuły zachęcające do samorealizacji, pracy nad sobą, do rozwoju oraz mówiące o nowościach w kosmetologii.

Emilia prywatnie

Najważniejsze dla mnie wartości, którymi staram się kierować i za wyznawanie których cenię innych, to miłość, rodzina, empatia, uczciwość, radość, pracowitość i ambicja. 

Pracę w Cosmeo cenię za wiele rzeczy. Przede wszystkim za szacunek! Za miłą atmosferę, za miły, mądry zespół. Za wspaniałe warunki. Za możliwość realizacji moich pomysłów. Za zaufanie. Za stabilność. Za poczucie profesjonalnego koleżeństwa. Za nieustanną motywację (ukłony dla Ewy). Za energię, którą dają mi Gabinety, klienci i załoga – to mnie pozytywnie nakręca. Za to, że wracam do domu i nawet pomimo zmęczenia jestem przeszczęśliwa.  Szczerze kocham to miejsce, tych ludzi i tę pracę i dzięki temu bez większego wysiłku mogę być wiarygodna w kreowaniu pozytywnego wizerunku Gabinetów Cosmeo.

przeczytaj biografię +
Paulina Bączek

Paulina Bączek

Manager Operacyjny

Manager operacyjny Gabinetów Cosmeo

Paulina wspiera ogólne funkcjonowanie Gabinetu. Odpowiada za pracę recepcji,  plan pracy kosmetologów i dokumentację wewnątrz gabinetową. Jest mistrzynią zakupów, dlatego zajmuje się zaopatrzeniem potrzeb wszystkich Gabinetów. Funkcja ta, to dla niej czysta przyjemność. To Ona realizuje zmiany dekoracyjne w Gabinecie. Paula ma naturalne, bardzo kobiece wyczucie stylu i elegancji. Dba o to aby zachwycać klientów Cosmeo wnętrzem Gabinetów, żeby czuli się tu komfortowo i luksusowo.

Paulina, a dla nas Paula to wspaniała koleżanka. Jest bardzo pomocna, zawsze gotowa do akcji. Jest dynamiczna, pełna pozytywnej energii, co znakomicie wpływa na funkcjonowanie Gabinetów, bo w mig realizuje swoje zadania i natychmiast reaguje na ewentualne potrzeby. Działanie – to Pauli drugie imię. Nie ma dla niej rzeczy „nie do zrobienia”. A jej poczucie humoru regularnie rozładowuje ewentualne napięcia i poprawia humor naszemu zespołowi.

Prywatnie Paula to kochająca żona i osoba bardzo oddana rodzinie. Jej pasją jest gotowanie. Rozpieszcza swoich bliskich przepysznymi potrawami i ich zadowolenie przynosi Jej olbrzymią satysfakcję. Aby naprawdę odpocząć wychodzi z kuchni, kupuje bilety i leci poznać kolejne interesujące miejsce na świecie – tak, podróże to coś, co sprawia Jej ogromną przyjemność.

przeczytaj biografię +
Natalia Rutkowska

Natalia Rutkowska

Recepcjonistka / Konsultantka zabiegowa

Natalia wykonuje obowiązki recepcyjne w Cosmeo. Dzięki Jej wykształceniu Administracyjnemu oraz naturalnym cechom takim jak: obowiązkowość, zaradność i szybkość w działaniu znakomicie organizuje funkcjonowanie kalendarza Cosmeo. Jest bardzo spostrzegawcza i z łatwością porusza się po kalendarzach naszych kosmetologów, tak aby znaleźć optymalny termin dla naszych klientów. Jej doskonała pamięć i umiejętność łączenia faktów pomaga usprawnić działania recepcyjne we wszystkich trzech Gabinetach. Natalia posiada obszerną wiedzę kosmetologiczną i korzysta z niej podczas konsultacji zarówno telefonicznych jak i osobistych w Gabinecie. Jej pozytywna osobowość i piękny uśmiech jest gwarancją najlepszej obsługi Klientów Cosmeo.

Natalka w pracy to bardzo radosna osóbka. Bardzo zżyta z zespołem. Zawsze gotowa aby wesprzeć lub rozśmieszyć. To wielka przyjemność z Nią pracować.

Prywatnie Natalka to oddana żona i wielka miłośniczka psów. Uwielbia spędzać czas z mężem na łonie natury. Kocha górskie wycieczki i aktywność na świeżym powietrzu. Jest bardzo towarzyska. Ze względu na swoje wyjątkowe cechy charakteru: empatię, humor i wielkie serce przyciąga do siebie dobrych ludzi. Ma wspaniałe grono przyjaciół, z którymi lubi spędzać wolny czas.

przeczytaj biografię +
Iwona Strzyż

Iwona Strzyż

Recepcjonistka

Iwona wykonuje obowiązki recepcjonistki i konsultantki zabiegowej w Cosmeo. Kosmetologiczne wykształcenie pomaga Jej w merytorycznym doradztwie naszym klientom, a dzięki swoim naturalnym cechom: zorganizowaniu, pracowitości, cierpliwości i dokładności wszystkie działania recepcyjne wykonuje perfekcyjnie. Nasi klienci mogą liczyć na Jej spokój, ciepło i pełen profesjonalizm.

My, jako zespół cenimy Iwonkę za dojrzałość, wielkie serce i bezkonfliktowość. Wiemy, że można na Nią liczyć. Urzeka nas swoim dyskretnym ale zawsze bardzo w punkt poczuciem humoru.

Iwonka prywatnie jest żoną i wspaniałą mamą dwóch córek. Idealnie dzieli życie pomiędzy pracą, a domem. Wspiera swoje dzieci i pomaga im realizować swoje pasje.

przeczytaj biografię +
Paulina Igielska

Paulina Igielska

Recepcjonistka

Doświadczenie zawodowe Pauliny

Paulina jest wieloletnim pracownikiem Cosmeo. Podjęła zatrudnienie zaraz po zakończeniu studiów, więc całe swoje dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobywa pracując w  Cosmeo. Na początku Paulina wybrała ścieżkę kariery jako kosmetolog. Z czasem zdecydowała się na zmianę stanowiska pracy na recepcyjne. Jej naturalne cechy takie jak: dokładność i obowiązkowość pomagają Jej znakomicie wypełniać obowiązki recepcyjne, natomiast wiedza zdobyta podczas studiów kosmetologicznych i dotychczasowa praca w zawodzie sprawia, że jest nie tylko recepcjonistką, a wybitną konsultantką kosmetologiczną.

 

Paulina o sobie

Poza pracą interesuję się filmem, muzyką, uwielbiam programy przyrodnicze o zwierzętach, siatkówkę oraz spotkania z rodziną i znajomymi.  

 

Paulina prywatnie

Jeśli miałabym wskazać wartość, która jest dla mnie najważniejsza, byłaby to niewątpliwie miłość – bez niej nie ma niczego. Równie ważnymi wartościami są także przyjaźń, szczerość, wierność – ludziom i przekonaniom oraz nadzieja, ponieważ to ona daje siłę, kiedy jest źle.  

Cenię swoją pracę, za to, że robię to, co kocham, więc biorąc pod uwagę dzisiejsze czasy – jestem szczęściarą. Ale miejsce pracy to przede wszystkim ludzie, a więc dobra atmosfera, dobre stosunki, generalnie wspaniały zespół, któremu nic nie jest straszne, który trzyma się razem.” 

przeczytaj biografię +
Magdalena Plona

Magdalena Plona

Kosmetolog / Linergistka

Wyspecjalizowana Linergistka w zakresie Makijażu Permanentnego na poziomie Master Class
Specjalistka Kosmetologii Estetycznej
Specjalistka z zakresu Laseroterapii oraz zabiegów inwazyjnych.

przeczytaj biografię +
Marlena Narewska

Marlena Narewska

Kosmetolog / Linergistka

Kosmetolog
– Wyspecjalizowana Linergistka w zakresie Makijażu Permanentnego na poziomie Master Class
– Specjalistka Kosmetologii Estetycznej
– Specjalistka z zakresu Laseroterapii oraz zabiegów inwazyjnych.

przeczytaj biografię +
Izabela Kłosińska

Izabela Kłosińska

Kosmetolog, Body Expert

Izabela w 2014 roku obroniła tytuł magistra kosmetologii. Oprócz tego ukończyła Szkołę Farmaceutyczną oraz wiele szkoleń z zakresu masażu twarzy i ciała. W Cosmeo wykonuje głównie zabiegi wyszczuplające i modelujące sylwetkę, zarówno te manualne jak i na specjalistycznych urządzeniach. Jej wiedza i doświadczenie pozwalają na osiąganie zdumiewających efektów zabiegowych, które doceniło już wielu klientów Cosmeo. Izabela traktuje dbałość o ciało w sposób holistyczny, dzięki temu klienci mogą liczyć dodatkowo na porady żywieniowe oraz wyraźną mobilizację do aktywności fizycznej. Jest obowiązkowa i znakomicie zorganizowana, co przekłada się pełen profesjonalizm w pracy.

Iza jest super koleżanką. Wnosi dużo ciepła i pięknego uśmiechu do naszych relacji. Dzieli się z nami pozytywnym nastawieniem, spokojem i dojrzałością. Zawsze chętna do współpracy, zawsze otwarta na nowe sytuacje. Przy niej czujemy się dobrze, bezpiecznie.

Prywatnie Iza jest oddaną żoną. Wolny czas wykorzystuje z mężem na odpoczynek na świeżym powietrzu. Piesze wędrówki, rowerowe wycieczki, to to co uwielbia najbardziej. Jest pełna energii, więc cieszy ją każda aktywność fizyczna. W życiu najważniejsze są dla Niej wartości: rodzina, miłość, przyjaźń, nadzieja, zdrowie i rozwój. To właśnie nimi kieruje się w życiu.

przeczytaj biografię +
Kamila Kruczyńska

Kamila Kruczyńska

Kosmetolog, Body Expert

Doświadczenie zawodowe Kamili 

Kamila od 2018 jest licencjonowanym kosmetologiem. Ma znakomite predyspozycje do przekazywania wiedzy, więc po ukończeniu studiów podyplomowych z zakresu przygotowania pedagogicznego podjęła pracę w policealnej szkole kosmetycznej jako nauczyciel zawodu. Jednakże dzielenie się wiedzą i obcowanie z kosmetologią w „teoretycznym” zakresie nie wystarczały Kamili, dlatego też w 2019 roku dołączyła do zespołu Cosmeo. Tu został dostrzeżony Jej kolejny talent i oprócz zabiegów z zakresu kosmetologii podstawowej Kamila się realizuje w programach zabiegowych na ciało. Jest bardzo zaangażowana w swoje obowiązki i  uwielbia się uczyć. Te cechy w połączeniu z wyjątkowym poziomem kultury osobistej oraz niezmiernie pozytywnej aparycji tworzą bardzo wartościową kobietę, kosmetologa, specjalistę.

 

 

 

Co ceni w swojej pracy? 

„W swojej pracy uwielbiam uśmiech klientów widzących efekty zabiegów w Cosmeo. Kocham, kiedy mogę choć w małej części sprawić komuś radość, wzmocnić poczucie piękna i dodać pewności siebie. Pracę w Cosmeo doceniam za możliwość rozwoju i panującą tu atmosferę. Doceniam fakt, że każdy we mnie wierzy, wspiera abym mogła jak najlepiej wykonywać to, co kocham.” 

 

Kamila prywatnie  

Prywatnie pasją Kamili jest sport. Przez wiele lat z sukcesami trenowała podnoszenie ciężarów. Ma na swoim koncie medale z Mistrzostw Polski oraz z Mistrzostw Świata. Sport nauczył Ją determinacji w dążeniu do wyznaczonego celu. W wolnym czasie uwielbia czytać książki, te ulubione są w tematyce fantasy.

przeczytaj biografię +
Natalia Schewe

Natalia Schewe

Kosmetolog

Doświadczenie zawodowe Natalii 

Natalia jest pracownikiem Cosmeo od 2018 roku. Jej zaangażowanie, chęć nauki i wysoka kultura osobista sprawia, że z każdym dniem staje się jeszcze lepszym specjalistą. A my się cieszymy, że to właśnie MY możemy pomóc w oszlifowaniu tego DIAMENTU. Kierunkiem Jej zainteresowań i rozwoju jest Kosmetologia Medyczna. Uwielbia zabiegi INWAZYJNE: Mezoterapię Vital Injector, Radiofrekwencję Mikroigłową,  zamykanie naczynek, usuwanie przebarwień lub fotoodmładzanie laserem ALMA – takie, które przynoszą realne efekty. Jej spokój i opanowanie oraz duża wiedza wpływa łagodząco na klientki poddające się tym wymagającym zabiegom. Oczywiście wykonuje również inne zabiegi z zakresu pielęgnacji skóry twarzy. Jest prawdziwą specjalistką w wykonywaniu zabiegów z kwasami IMAGE Skin Care, które w łagodny sposób natychmiastowo poprawiają kondycję skóry i nastrój klientek.

 

 

Natalia o sobie 

„Swoją pracę cenię za to, że każdego dnia dzieje się coś innego. Za brak monotonii. Za nieustanny kontakt ze  wspaniałymi ludźmi. Za to, że cała dziedzina kosmetologii nieustannie i bardzo dynamicznie się rozwija. A w swojej pracy najbardziej lubię wykonywać zabiegi z użyciem sprzętu umożliwiającego nakłucia stymulujące skórę.  Poza pracą prowadzę dość aktywny tryb życia.” 

 

Natalia prywatnie  

Prywatnie Natalia jest bardzo miłą, pozytywną osobą. Pomimo swego młodego wieku urzeka odpowiedzialnością i dojrzałością. Jest otwarta na ludzi, potrafi współpracować i zawsze można na nią liczyć. W wolnym czasie  uwielbia gotować‍, spędzać czas z rodziną , czytać i spacerować ze swoją suczką – Lejlą. A Jej największą pasją jest jazda konna, więc w miarę możliwości ucieka za miasto do okolicznych stadnin.

 

przeczytaj biografię +
Izabela Wysocka

Izabela Wysocka

Kosmetolog

Izabela posiada wieloletnie doświadczenie w zabiegach kosmetycznych skóry twarzy. Swoją wiedzę łączy z intuicją i osiąga znakomite rezultaty w terapiach skór problematycznych. Do tematu pielęgnacji skóry podchodzi wielowymiarowo, dlatego w planach zabiegowych łączy pielęgnacje manualne, zabiegi z kwasami oraz zabiegi z wykorzystaniem urządzeń inwazyjnych. Satysfakcjonują ją sukcesy w tym zakresie, ale największą przyjemność ma z wykonywania rytuałów pielęgnacyjnych. Jej delikatne przysposobienie i ciepły głos idealnie pasują do zabiegów z elementami relaksacyjnymi.

Izę uwielbiamy za spokój i dojrzałość. Wiemy, że możemy na Nią liczyć. Zawsze jest chętna do pomocy. Jest daleka od negatywnych emocji, emanuje z niej dobroć i radość.

Iza kieruje się w życiu wartościami biblijnymi. Najważniejsze dla niej to: rodzina, uczciwość, szczerość i szacunek do drugiego człowieka. Wolny czas spędza z rodziną lub z przyjaciółmi, a najlepiej odpoczywa czytając książki lub oglądając wartościowe, pozytywne filmy.

przeczytaj biografię +
Oliwia Bikowska

Oliwia Bikowska

Kosmetolog

Specjalistka depilacji laserowej.

Stylistka Paznokci.

Specjalistka w zakresie usług Manicure i Pedicure oraz stylizacji okolicy oka.

przeczytaj biografię +
Dominika Karwowska

Dominika Karwowska

Stylistka Paznokci

Stylistka Paznokci, Specjalistka w zakresie usług Manicure i Pedicure oraz stylizacji okolicy oka.

przeczytaj biografię +

Chcesz wiedzieć więcej?