Łomża, ul. Sybiraków 86 218 36 28 / 512 638 758
Łomża, al. Legionów 502 381 041
Zambrów, ul. Mazowiecka 570 912 400
logo Facebook logo Instagram logo YouTube
BB GLOW Piękna i Rozświetlona Skóra o każdej porze dnia i nocy.

BB GLOW Piękna i Rozświetlona Skóra o każdej porze dnia i nocy.

zdrowie

Zdajemy sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach my – kobiety szukamy rozwiązań, które  pomogą nam oszczędzać czas, a przy okazji wyglądać jak najpiękniej. Dlatego też olbrzymią popularnością cieszą się zabiegi z zakresu makijażu permanentnego. Decydujemy się na trwałą pigmentację właśnie ze względu na to, aby na co dzień wyglądać naturalnie pięknie i nie tracić czasu na codzienną stylizację.

Kierując się potrzebami osób korzystających z usług branży beauty oraz oczywiście klientek COSMEO wprowadziliśmy do naszej oferty zabieg BB GLOW – zabieg znacznie poprawiający koloryt skóry.

Na czym polega zabieg BB GLOW?

BB GLOW to trwała pigmentacja skóry twarzy, szyi, dekoltu a nawet dłoni. Wykonujemy ją wykorzystując mezoterapię mikroigłową oraz wysokiej klasy ampułki. Podczas zabiegu delikatnie nakłuwamy skórę (ok. 0.25mm) i wtłaczamy ampułkę, której składniki (kwas hialuronowy, cząsteczki pigmentu oraz rozświetlacza odbijającego światło) działają rozświetlająco i odżywczo. Delikatne barwniki służą do wyrównania kolorytu skóry, ukrycia przebarwień i cieni pod oczami oraz innych niedoskonałości.

Czy zabieg jest bolesny?

Pomimo tego, że zabieg polega na nakłuciach – nie jest bolesny. Wkłuwamy się do głębokości naskórka, nie docieramy igłą do skóry właściwej. Podczas zabiegu jest odczuwalne rozgrzanie skóry i bardzo delikatne ukłucia. Jest to komfortowe uczucie.

Jak wygląda skóra po zabiegu?

Bezpośrednio po wizycie skóra jest zaczerwieniona i rozgrzana. Wszystko ogasa po ok. 2 godzinach. Następnego dnia twarz wygląda znakomicie. W razie potrzeby można położyć makijaż.

Ile zabiegów należy wykonać?

Już po pierwszym zabiegu skóra będzie bardziej nawilżona, to zasługa wysoce skoncentrowanych ampułek, a dzięki poprawie kolorytu będzie wyglądała zdrowiej. Każdy kolejny zabieg to dokładniejsze wyrównanie kolorytu oraz mocniejsze rozjaśnienie przebarwień i cieni pod oczami.

Jak długo utrzymuje się efekt?

Po serii zabiegów BB GLOW możesz cieszyć się efektem nawet do kilku miesięcy. W razie potrzeby można wykonać zabieg podtrzymujący efekt.

Jakie są efekty po serii zabiegów?

Dzięki temu, że zabieg wykonujemy za pomocą mezoterapii mikroigłowej w naturalny sposób stymulujemy skórę do odnowy. Dodatkowo wtłaczane ampułki dbają o nawilżenie oraz o poprawę kolorytu skóry. Po serii zabiegów skóra nabiera gęstości, czyli wygląda młodziej, a dzięki wprowadzonym barwnikom jest rozświetlona i zdrowa. To są korzyści dla Twojej skóry, a jakie dla Ciebie?

  • WIĘCEJ CZASU -> koloryt skóry jest znacznie wyrównany, więc Ty potrzebujesz mniej czasu na makijaż.
  • OSZCZĘDNOŚĆ PIENIĘDZY -> nie musisz stosować korektorów i drogich podkładów kamuflujących.
  • WIĘKSZA PEWNOŚĆ SIEBIE -> BB GLOW to PIĘKNY WYGLĄD SKÓRY o każdej porze dnia i nocy. Dzięki temu wyglądasz na bardziej wypoczętą młodszą i piękniejszą. Koloryt skóry wyrównany, przebarwienia w dużej mierze ukryte, cienie pod oczami rozjaśnione. Już nie musisz się malować aby wyjść rano po zakupy lub na spacer z psem.

Jeżeli marzysz o tym aby ukryć swoje przebarwienia, jeżeli cienie pod oczami dodają Ci lat i wyglądasz na wiecznie zmęczoną, jeżeli jesteś kobietą aktywną i ceniącą sobie oszczędność czasu – ten zabieg jest dla CIEBIE!

BB GLOW to PIĘKNO i WYGODA

Zapraszamy do Gabinetów COSMEO.