Łomża, ul. Sybiraków 86 218 36 28 / 512 638 758
Łomża, al. Legionów 502 381 041
Zambrów, ul. Mazowiecka 570 912 400
logo Facebook logo Instagram logo YouTube
Cosmelan – Jedyny SKUTECZNY sposób na PRZEBARWIENIA!

Cosmelan – Jedyny SKUTECZNY sposób na PRZEBARWIENIA!

zdrowie

COSMELAN – Jedyny skuteczny sposób na PRZEBARWIENIA!

            Powiedz, od którego momentu zmagasz się z przebarwieniami? Od pierwszej ciąży i dużych skoków hormonalnych? Od wymarzonych wakacji w „ciepłych krajach”? Od czasu, kiedy zastosowałaś leki światłouczulające? A może od chwili, gdy zaraz po użyciu perfum wyszłaś na zewnątrz w słoneczny dzień? TAK! To są momenty, w których najczęściej nabywamy tych nieatrakcyjnych  plam na skórze. Nie da się temu zapobiec, nie da się w pełni przed tym bronić. Oczywiście ZAWSZE powinniśmy stosować kremy z filtrem przeciwsłonecznym, ale od przebarwień np. hormonalnych i tak nas w 100% nie zabezpieczą.

No dobrze, mamy przebarwienia… mamy przebarwienia! Nie ma powodu rozgrzebywać problemu, teraz trzeba działać tak, aby jak najszybciej i najskuteczniej się ich pozbyć.

Czego próbowałaś do tej pory?

– Mikrodermabrazja. – Super, ale po niej znikają tylko te płytkie i świeże zmiany posłoneczne.

– Laser frakcyjny? – To też jest sposób, ale również na płytkie, posłoneczne i pochemiczne przebarwienia. Niestety zabieg jest dość bolesny, a efekt krótkotrwały i już po pierwszym kontakcie ze słońcem ciemne plamki wracają.

To co, w takim razie zrobić, aby pozbyć się skutecznie i trwale każdego rodzaju przebarwień?

I WŁAŚNIE W TYM MOMENCIE PRZYCHODZI NA POMOC COSMELAN

            Dlaczego Cosmelan radzi sobie w przypadkach, w których inne metody zawodzą?

Zacznijmy od przebiegu kuracji. Cosmelan to 2 etapowy zabieg. Pierwszą częścią jest wizyta w Gabinecie, w trakcie której po dokładnym demakijażu oraz odtłuszczeniu skóry nakładana jest przez kosmetologa maska, którą pacjent zmywa samodzielnie, w domu, po ok 8 godzinach. Maska jest w kolorze musztardowym, więc proponujemy nie planować tego dnia żadnych aktywności towarzyskich. Przez kolejne 2 dni od zmycia maski nic szczególnego się nie dzieje. Można odczuwać jedynie rozgrzanie i napięcie skóry w miejscu zabiegowym. Po tym okresie skóra zaczyna pękać i złuszczać się. Jak tylko zauważymy, że tak się dzieje zaczyna się 2-gi etap zabiegu. Wtedy należy zacząć stosować krem Cosmelan2 otrzymany od kosmetologa, w częstotliwości według jego zaleceń. Cała kuracja trwa 3 miesiące. W tym okresie skóra powinna się dokładnie złuszczyć, a z miejsc z głębszymi przebarwieniami nawet kilkakrotnie. Nie martwcie się, nie jest to bardzo widoczne, przez cały czas trwania kuracji.  Tylko przez pierwsze 2 tygodnie efekt ten jest mocno zauważalny, po tym czasie następuje już głównie piórkowanie.

BARDZO WAŻNE JEST ABY CAŁĄ KURACJĘ PROWADZIĆ WEDŁUG ZALECEŃ KOSMETOLOGA. BRAK KONSEKWENCJI LUB PRZERWANIE KURACJI MOŻE SPOWODOWAC BRAK EFEKTYWNOŚCI I NAWRÓT PRZEBARWIEŃ.

 

Czemu Cosmelan zawdzięcza swoją efektywność?

Oczywiście nie wszystkie składniki maski i kremu zdradza producent. Pełny skład jest objęty tajemnicą patentową. Wiemy, że jawne składniki maski i kremu są następujące: witaminy A i C, kwas azelainowy, kwas kojowy i kwas fitowy, które są mocnymi antyoksydantami i mają działanie silnie wybielające, dzięki czemu ze skóry znikają przebarwienia. Natomiast wysokie stężenie tych składników blokuje powstawanie melaniny, co prowadzi do zaprzestania powstawania kolejnych nieatrakcyjnych plam.

COSMELAN DZIAŁA NA SKUTEK!

Zauważalne efekty podczas terapii:

– regeneracja i poprawa kondycji skóry już w drugim tygodniu kuracji,

– znaczne zmniejszenie lub nawet zanik przebarwień w trzecim lub czwartym tygodniu kuracji,

– po trzech tygodniach – efekt nowej skóry, dzięki stymulacji w naczyniach włosowatych – zdrowy koloryt, delikatna i pełna blasku skóra.

PODSUMOWANIE

  1. Cosmelan to zabieg 2 – etapowy: I etap – zabieg w gabinecie, II etap – stosowanie kremu Cosmelan2 w domu.
  2. Skuteczność zabiegu gwarantuje odpowiedni skład maski i kremu, który nie tylko usuwa przebarwienia, ale również blokuje nowe przed powstaniem.
  3. Intensywnie odmładza skórę.
  4. Może być wykonany o każdej porze roku.
  5. Jest odpowiedni dla każdego fototypu skóry.
  6. Redukuje wydzielanie łoju, pozwala pozbyć się zaskórników.

Dlaczego jesteśmy pewni skuteczności tego zabiegu? Przetestowaliśmy go wielokrotnie. Zdjęcia, które widzicie, to dokumentacja przebiegu kuracji pracownicy Cosmeo: Agaty. Zachęcamy do konsultacji z nią. Przekonacie się, że wraz z przebarwieniami znikły też kompleksy i ubyło kilka lat, bo teraz wygląda promiennie i młodo.

TWOJA SKÓRA TEŻ MOŻE TAK WYGLĄDAĆ!