Łomża, ul. Sybiraków 86 218 36 28 / 512 638 758
Łomża, al. Legionów 502 381 041
Zambrów, ul. Mazowiecka 570 912 400
logo Facebook logo Instagram logo YouTube

Przekłuwanie uszu metodą Blomdahl

System BLOMDAHL to przekłuwanie obu uszu jednocześnie. Dwa aparaty – możesz przekłuć dwoje uszu jednocześnie. Szkolenie z systemu Blomdahl pozwoli Ci rozwinąć ofertę gabinetu o najnowocześniejszą metodę przekłuwania uszu. W cenę szkolenia wliczone są  materiały potrzebne do wykonania pełnego zabiegu, napoje oraz modelki do ćwiczeń. Po ukończeniu kursu uczestnik otrzymuje certyfikat w języku polskim i angielskim.  Szkolenie prowadzone jest przez wykwalifikowanego instruktora i odbywa się indywidualnie lub w kameralnej, 3-osobowej grupie.

Bezpieczeństwo higiena

Na przekłucie uszu decydujemy się ze względów estetycznych. Jednakże musimy również mieć świadomość, że jest to zabieg medyczny. Podczas przekłuwania ciała naruszamy strukturę skóry, w wyniku czego dochodzi do kontaktu z krwią, co niesie ze sobą niebezpieczeństwo zakażeń bakteryjnych oraz wirusowych, takich jak wirusowe zapalenie wątroby B i C (żółtaczka) oraz HIV. Dlatego też, Blomdahl opracował jednorazowe, sterylne systemy przekłuwania ciała, zapewniające Klientom poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

Dwie dziurki – jedno przekłucie

Pierwsze przekłucie uszu to ważne wydarzenie i dla dzieci i dla rodziców. Jednak bez względu na to, z jaką wprawą przeprowadzany jest zabieg, zawsze istnieje ryzyko, że dziecko zrezygnuje z przekłucia drugiego ucha. Mamy rozwiązanie – jedynie opatentowany system Blomdahl umożliwia bezpieczne przekłucie obu uszu jednocześnie.

Dla dzieci – tylko to co najlepsze

Plastik medyczny szwedzkiej firmy Blomdahl to jedyny materiał na świecie, stosowany do przekłuwania uszu, który nie zawiera niklu w przeciwieństwie do powszechnie używanych kolczyków ze stali chirurgicznej, srebra lub nawet złota. Tym samym chronimy Twoje dziecko przed alergią!

Bliski kontakt – maksymalna ochrona

Zarówno kolczyk, jak i zatyczka umieszczone są w sterylnej, jednorazowej kasecie firmy Blomdahl. Nie ma możliwości przypadkowego zetknięcia kolczyka z dłońmi lub uchem klienta. Bezpieczny zabieg bez ryzyka zakażenia wirusowego lub bakteryjnego!

Zatyczka klucz – do szybkiego gojenia

Cyrkulacja powietrza w miejscu przekłucia ucha zapewnia lepsze gojenie. Opatentowana zatyczka firmy Blomdahl zatrzymuje się na końcu sztyftu i całkowicie zasłania jego ostrą końcówkę, która mogłaby kaleczyć skórę za uchem. Zatyczka pozostaje w bezpiecznej odległości od płatka ucha i nie można jej docisnąć, dzięki temu powietrze swobodnie dociera do miejsca przekłucia. Zatyczka firmy Blomdahl to klucz do szybkiego gojenia rany powstałej po przekłuciu ucha.

 

 

ikona zegar

Czas szkolenia

5 godzin

ikona skarbonka

Cena

1200

ikona pinezka

Miejsce

Łomża

Co obejmuje cena szkolenia?

Po ukończeniu kursu uczestnik otrzymuje certyfikat w języku polskim i angielskim. Szkolenie prowadzone jest przez wykwalifikowanego instruktora i odbywa się indywidualnie lub w maksymalnie 3-osobowych grupach.

Program szkolenia

PROGRAM SZKOLENIA:

• Wyposażenie stanowiska pracy – środki znieczulające, materiały i narzędzia używane do wykonywania zabiegu przekłuwania uszu

• Metody oraz środki do dezynfekcji

• Metoda bezpiecznego przekłuwania uszu

• Informacje dotyczące zabiegu

Zajęcie praktyczne z zakresu przekłuwania: płatek ucha, chrząstka ucha, nos.

• Przygotowanie klientki do zabiegu

• Przeciwwskazania do wykonania zabiegu

• Zalecenia pozabiegowe