Łomża, ul. Sybiraków 86 218 36 28 / 512 638 758
Łomża, al. Legionów 502 381 041
Zambrów, ul. Mazowiecka 570 912 400
logo Facebook logo Instagram logo YouTube
Paulina Bączek

Paulina Bączek

zdrowie

Manager operacyjny Gabinetów Cosmeo

Paulina wspiera ogólne funkcjonowanie Gabinetu. Odpowiada za pracę recepcji,  plan pracy kosmetologów i dokumentację wewnątrz gabinetową. Jest mistrzynią zakupów, dlatego zajmuje się zaopatrzeniem potrzeb wszystkich Gabinetów. Funkcja ta, to dla niej czysta przyjemność. To Ona realizuje zmiany dekoracyjne w Gabinecie. Paula ma naturalne, bardzo kobiece wyczucie stylu i elegancji. Dba o to aby zachwycać klientów Cosmeo wnętrzem Gabinetów, żeby czuli się tu komfortowo i luksusowo.

Paulina, a dla nas Paula to wspaniała koleżanka. Jest bardzo pomocna, zawsze gotowa do akcji. Jest dynamiczna, pełna pozytywnej energii, co znakomicie wpływa na funkcjonowanie Gabinetów, bo w mig realizuje swoje zadania i natychmiast reaguje na ewentualne potrzeby. Działanie – to Pauli drugie imię. Nie ma dla niej rzeczy „nie do zrobienia”. A jej poczucie humoru regularnie rozładowuje ewentualne napięcia i poprawia humor naszemu zespołowi.

Prywatnie Paula to kochająca żona i osoba bardzo oddana rodzinie. Jej pasją jest gotowanie. Rozpieszcza swoich bliskich przepysznymi potrawami i ich zadowolenie przynosi Jej olbrzymią satysfakcję. Aby naprawdę odpocząć wychodzi z kuchni, kupuje bilety i leci poznać kolejne interesujące miejsce na świecie – tak, podróże to coś, co sprawia Jej ogromną przyjemność.